Untitled Document
      AnaSayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   Özel Üye Ol   http://www.facebook.com/rehberfethiye   http://www.twitter.com/rehberfethiye  
rehber başlık
Fethiye İş Rehberi   Karma Spot
Sektörel Firma Arama 
 
Detaylı Firma Arama 
 
  TuanaNet Bilgi Teknolojileri ( 0532 482 76 90 )
  Web Tasarım, Web Hosting, Domain Tescil, Seo Danışmanlık, Emlak Yazılımı, E-Ticaret, Marka Tescil Hizmetleri, Panoramik Çekimler
firmalar
Önceki Sonraki
Adres:
Tuzla Mah. Süleyman Demirel Bulv. İlba İş Merkezi No: 45/108, Ofis 29 - Fethiye / MUĞLA
Telefon:
0252 612 94 94
Gsm:
0532 482 76 90
Fax:
0252 612 94 28
Web Adresi:
www.tuananet.com.tr
E-posta Adresi:
info@tuananet.com.tr
Üyelik Büyüklüğü:
100
Üyelik Tarihi:
1.1.0
Tıklanma:
4838
Resimli Tanıtım
Yazılı Tanıtım

 

 

 

 
Web Tasarım, Web Programlama
Web Tasarım, Web Programlama
Yazılı Tanıtım
2006 yılında Fethiye'de kurulan firmamız faaliyette bulunduğu 10 yıl içerisinde piyasa da kendisine saygın bir yer edinmiş, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunarak işinin her zaman arkasında olmuştur.

Web Tasarım, Web Yazılım, Web Hosting , SEO, E-ticaret, Panoramik Sanal Tur, Toplu Sms Çözümleri, Marka Tescil gibi alanlarda çalışmalar yapan firmamız, internet tabanlı bütün hizmetlerde müşterilerine hem uygun fiyattan çalışma imkânını, hem kaliteyi hem de iş sonrası desteği sonuna kadar sunmuştur.

İlk Önce Müşteri Memnuniyeti ilkesini benimseyerek, Kaliteli - Ekonomik - Uzun Ömürlü hizmet sunmayı amaçlayan firmamız kurumsal yapısı ile gerek Muğla içindeki müşterilerine, gerekse diğer illerde bulunan müşterilerine Kesintisiz ve Sorunsuz hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Web Tasarım alanında firmalara özel tasarımlar hazırlayarak, firmanın yapısına, pazarına ve isteklerine uygun olarak hazırlanmaktadır. Web Tasarım sonrasında müşteriler yarı yolda bırakılmamakta ve düzenli bir destek sağlanmaktadır. Bu sayede Web Tasarım hizmeti alan müşterilerimiz devamlı güncel, devamlı sorunsuz sitelere sahip olmaktadırlar.

Web Yazılımı noktasında hizmetlerini her geçen gün arttıran firmamız müşterilerinden gelen tüm isteklere cevap verebilecek kalite ve donanıma sahiptir. İnteraktif Uygulamalar, Web Uygulamaları, Firmalar Arası Veri Akış Uygulamaları ve daha birçok Web tabanlı yazılımları hazırlayan ekiplerimiz bu yazılımların güncel kalmasını ve sağlıklı olarak çalışmasını da sağlamaktadırlar.

Web Hosting alanında, Gerek Yurtiçi gerekse Yurtdışı data centerlarda bulundurulan Hosting paketleri ile daha hızlı erişebilir, daha fazla güvenlikli, daha az kesintili bir şekilde kullanıcılara hizmet sunulmaktadır. Düzenli olarak kontrol altında tutulan Hosting paketleri saldırılardan korunmakta, kesinti olmadan yayınlarına devam etmeleri sağlanmaktadır.

SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu noktasında işinin ehli ve deneyimli arama motoru uzmanları ile çalışan firmamız, bu noktada sitenizi sağlıklı bir şekilde üst sayfalara taşımaktadır. Kısa sürede yükselmek yerine emin ve yavaş adımlarla sitenizi üst kısma çıkaran ekibimiz sizlere ve ekibinize siteyi kullanma ve üst sırada kalma teknikleri hakkında da bilgi aktarımında bulunabilmektedir.

Web Tasarım, Web Yazılım, E-Ticaret, Sanal Tur Hizmetleri, SEO, Web Hosting, toplu Sms Çözümleri ve Marka Tescil çalışmalarında müşterilerine Uygun fiyatlardan Kaliteli hizmet sunan ve bunu Kurumsal bir çatı altında yapan TuanaNet Bilgi Teknolojileri olarak tüm müşterilerimize Teşekkür Ediyoruz...
Anahtar Kelimeler
fethiye güvenlik, fethiye guvenlik, alarm sistemleri, kamera sistemleri, cctv kamera sistemleri, fethiye bilgisayar, fethiye web hosting, fethiye web tasarım, fethiye net, ölüdeniz net, ölüdeniz bilgisayar, computer service, tuana bilgisayar, tuana net, tuana reklam, adsl başvuru noktası, ttnet fethiye, marka tescil fethiye, fethiye bilgisayar teknik servis, fethiye tasarım, fethiye reklam, fethiye şehir rehberi, fethiye kartuş dolum, fethiye toner dolum, domain tescil, isim tescil, fethiye ticari yazılım, fethiye logo, fethiye mikro, fethiye aidata servis, fethiye hp servis, fethiye asus servis, fethiye dell servis, fethiye laptop servisi, fethiye bilgisayar hastanesi, fethiye sony servis, tecpro fethiye yetkili servisi, aidata fethiye yetkili servisi, lg epson yetkili servisi, fethiye exper servisi, exper bilgisayar fethiye, dente bilgisayar servisi, ttnet adsl fethiye, türk telekom fethiye, adsl başvuru merkezi
Ek Bilgiler
bu firmayla ilgili linkler
Hata Bildir
Mesaj At
Tavsiye Et
İletişim
Sayfa Başı
Geri Dön
 
 
Fethiye Firma Rehberi
Fethiye Haberleri
Fethiye Seri İlanlar
Fikir Köşesi

Untitled Document
RehberFethiye.com’un Proje Yazılımı, Proje Tasarımı, Grafik Desteği, İçerik Editörlüğü:
Proje Başlangıcı: 06.2006
TuanaNet Web Tasarım